Pokoje w Okartowie

Nasz obiekt usytuowany jest w miejscowości Okartowo położonej pomiędzy jeziorami Śniardwy i Tyrkło, na terenie Gospodarstwa Rybackiego “Śniardwy”

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa nowe apartamenty składające sie z salonu i sypialni (łącznie 4 do 5 miejsc do spania) oraz dużej łazienki. Możliwość korzystania ze wspólnego dla obu apartamentów aneksu kuchennego.

W samym Okartowie są ogólnodostępne plaże nad jeziorem Tyrkło i Śniardwy, a w miejscowości Nowe Guty (ok. 4 km )  piaszczysta, szeroka i płytka plaża, jak nad morzem.

Polecamy.

Smażalnia ryb

Serdecznie zapraszamy do naszej Smażalni Ryb w Okartowie.

Smażalnia istnieje od 2002 roku. Od 4 lat smażalnia funkcjonuje w nowych pomieszczeniach, co pozwala nam obsłużyć znacznie więcej klientów. A odwiedzający nas klienci przyjeżdżają nawet z Mikołajek czy Rucianego-Nidy.

Przyciąga ich rewelacyjna zupa rybna, pierogi rybne a przede wszystkim smażona ryba. A nie serwujemy dań wykwintnych. To co możemy zapewnić i zapewniamy to świeża ryba z własnych połowów.
Gdzie taką zjecie?

Smażalnia jest czynna w „Długi weekend majowy”, a później od czerwca do końca sierpnia. Jeśli jest ładna pogoda również we wrześniu.